Loves

6. ledna 2007 v 20:51 |  Rodina - Loves
Jonny Lee Miller
* 15. 11. 1972, Velká Británie
Se svým prvním manželem se Angelina seznámila při natáčení společného filmu Hackers. Kdo by neznal historku o jejich netradiční svatbě, kdy se Angelina dostavila na obřad v kožených kalhotách a košilí s nápisem vytvořeným vlastní krví se jménem svého nastávajícího. Manželství jim vydrželo tři roky. Oba tvrdí, že byli na manželství příliš mladí a dodnes zůstali dobrými přáteli. Jonny se proslavil zejména rolí v dnes již kultovním Trainspottingu.
Jméno: Jonny (John, Johnny) Lee Miller
Narozen: 15. listopadu 1972
Místo narození: Kingston, Surrey, England, UK
Znamení: šťír
Manželství s Angie: 1996-1999
Další informace: s Angelinou se poznal při natáčení filmu Hackers


Billy Bob Thornton
* 4. 8. 1955, USA
Druhého manžela potkala opět při natáčení filmu. Tentokrát se jednalo o film Pushing Tin, kde si spolu zahráli manželský pár. Jejich vztah byl plný bouřlivých skandálů a peprných historek, včetně těch o sexu. Vyměnili si ampulky se svojí krví, pořídili si společnou hrobku a věnovali si i tetování. Billy dokonce složil pro Angie skladbu s názvem Angelina, kterou vydal na svém albu Private Radio. Už od začátku jejich manželství se uzavíraly sázky, jak dlouho jejich vztah vydrží. Oba se nad tím jen pousmáli. Zdálo se, že jejich manželství opravdu vydrží, ale po adopci Maddoxe se jejich vztah rozpadl. Jedni tvrdí, že za to mohou Billyho nevěry, jiní zase že důvodem byl právě malý Maddox, kterému Angelina věnovala příliš mnoho pozornosti a to Billy nedokázal překousnout. Rozvedli se v polovině roku 2002. Dlouhou dobu o sobě nechtěli ani slyšet, ale v roce 2004 Angelina prozradila v rozhovoru pro filmový časopis Premiere, že spolu s Billym opět mluví a že má srdce na pravém místě. Billy má na svém kontě řadu úspěšných filmů, např Armageddon, Banditi, Ples příšer ad., ale největší úspěch, alespoň podle filmových kritiků, slavil s filmem Sling Blade, za který získal Oscara v kategorii Nejlepší scénář.
Jméno: Billy Bob Thornton
Narozen: 4. srpna 1955
Místo narození: Hot Springs, Arkansas, USA
Znamení: lev
Manželství s Angie: 2000-2004
Další informace: s Angie se seznámil při natáčení filmu Bláznivá runway v roce 1999
Colin Farrell

* 31. 5. 1976, Irsko
V historickém velkofilmu o Alexanderu Velikém ztvárnil hlavní roli. Angelina hrála jeho matku. Ze začátku se prý nemohli vystát a Angelina se dokonce odstěhovala z hotelu, kde byl ubytovaný i Colin. Vadily jí prý příliš hlučné večírky, které byly téměř na denním pořádku. Zdálo se tak, že zprávy o jejich románku, jsou pouze výmysly novinářů. Pak se ale objevily fotografie z Egypta, kde se drží kolem pasu a společně s Maddoxem vyráží na projížďku na velbloudech. Později byly zveřejněny ještě fotografie Angeliny s Maddoxem, Colinem a jeho synem. To bylo ale vše, čeho se mohla veřejnost dočkat. Těžko tedy říct, zda šlo o krátkodobé vzplanutí nebo jen o přátelství. Colin ale později v jednom rozhovoru řekl, že mezi nimi k ničemu nedošlo... První velký filmový úspěch slavil s filmem Telefonní budka. Hrál např. ve filmech Hartovaválka, S.W.A.T., MinorityReport ad.

Brad Pitt
* 18. 12. 1963, USA
Angelinin současný partner. Sblížili se při natáčení Mr. and Mrs. Smith a jejich vztah prý zničil Bradovo manželství s Jennifer Aniston. Podle jiných zdrojů mělo jejich manželství trhliny už dříve. Angelina s Bradem svůj vztah dlouho tajili a popírali. Nakonec museli stejně s pravdou ven, když se potvrdily spekulace, že spolu čekají dítě, ale to už bylo několik měsíců po Bradově rozvodu s Jennifer. Brad byl také zasnoubený s herečkou Gwyneth Paltrow, se kterou se seznámil při natáčení filmu Sedm, kde hrála jeho manželku. Mezi Bradovy nejznámnější filmy patří Troja, Klubrváčů, Sedm let v Tibetu, 12 opic ad.
Celé jméno: William Bradley Pitt
Narozen: 18. prosince 1963
Místo narození: Shawnee, Oklahoma, USA
Znamení: střelec
Další informace: s Angelinou se poznal při natáčení filmu Mr. & Mrs. Smith v roce 200Angelině je přisuzováno spousta dalších milenců, hlavně hereckých kolegů, včetně Vala Kilmera, Ethana Hawkea, Oliviera Martineze atd. Jde ale jen o fámy ze strany novinářů, kteří tak rádi informují o vzplanutí mezi hereckými kolegy... Některé zdroje uvádí, že se během natáčení filmuFoxfiresblížila s modelkou a herečkou japonsko-amerického původu, Jeny Shimizu, a ta jejich vztah potvrzuje. Angelina se sama hlásí k bisexuální orientaci a v minulosti přiznala, že byla zamilovaná do dívky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angi5 Angi5 | Web | 2. května 2008 v 20:57 | Reagovat

Ať je už něco pravda a něco fámy, nic to nemění na tom, že je to super baba a herečka.Její orientace je jen její věc, vidˇ?!Žijemě v moderní době, a už bychom mohli být trochu tolerantní k životům jiných.Ahojky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama