Duben 2007

Oznámení

27. dubna 2007 v 17:45 | popinka
Teď tu nebudu tak tu nebudou nákou chvíli novinky.Ale hned jak přijedu tak to napravím:)


Nezapoměntě na soutěž ZDE
A hlasovat o obrázek měsíce květen ZDE
Popinka:)

OSN

27. dubna 2007 v 14:24 | popinka

Angelina Jolie

OSN

Obrázek “http://buzznet-99.vo.llnwd.net/media-cdn/jj1/headlines/2007/04/angelina-jolie-gac.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Zde je váš exlusivní přístup výborový člen kambodžského zdravotního výboru a organizece spojených států dobré vůle velvyslanec pro vysoký vládní komise pro Angelinu Jolie dříve spustili "celosvětovou akci pro děti" na čtvrtek ve Washingtonu D.C.
"To je šťastný den,protože není dost časté že děti jsou reprezentováni v tomto městě."řekla Angelina."Svoje vzdělání a správná bytost investuje do naší budoucnosti".
"Já cítím velmi šťatsné sirotky a děti v mém domě",přidala Angelina,která má adoptované tři děti s partnerem Bradem Pittem.
Foto:
supermamka v praze

26. dubna 2007 v 16:14 | popinka |  Tisk

Angelina jolie

Supermamka míří do Prahy!


Velký dům obehnaný plotem,dokonalý bezpečnostní systém,čtyři ložnice.Tak znějí požadavky Angeliny Jolie,která se hodlá na x týdnů přestěhovat do Prahy.Tým lidí,kteří se o herečku budou v Praze starat,však nesmí prozradit ani slůvko,protože by tím přišli o peníze a hlavně o příležitost vidět jí zblízka.

Během humanitárních misí v nejchudších oblastech světa,kterých se Angelina coby velvyslankyně dobré vůle UNHCR(Úřadu vysoké komisaře OSN pro uprchlíky)účastní,je ochotná spát ve stanu nebo ve vojenském ležení,během filmového natáčení však chce mít pro sebe a svoji rodinu zajištěn ten nejlepší komfort,a hlavně souokromí.Nejinak tomu bude i v Praze,kam herečka přijíždí natáčet adaptaci komiksu Wanted,ve kterém si zahraje roli nájemné vražedkyně.Jak známe Angeelinu,určitě s sebou do Čech přiveze aspoň některou ze svých ratolestí.V poslední době ale zůstává péče o potomky hlavně na bedrech Brada Pitta:hlídal je,když byla Angelina v Súdánu mezi uprchlíky,takže nemohl ani na Oscary;staral se o ně i tehdy,když jeho milá ve Vietnamu zeřizovala adopci tříletého Paxe.A proto je víc než pravděpodobné,že se Brad v naší stověžaté Praze taky ukáže!

A možná,že si u nás hvězdný pár vyhlédne nějaké to dítko vhodné k osvojení...Od té doby,co si Angelina v roce 2002 v jednom kambodžském sirotčinci poprvé pochovala malého Maddoxe,jsou adopce jejím největším hobby."Chtěla bych si osvojit děti z různých zemí,různého vyznání,etnika a rasy"prohlásila před lety.A svého plánu se drží.Ale ani Brad,ač velký kabrňák,není chobotnice a víc než tři děti najednou neunese,i kdyby posiloval jako před natáčením Troje.Herec se nikdy netajil přáním mít velkou rodinu,ale jestli si ji představoval až takhle velkou,je otázka.Bylli Bob Thornton,hereččin exmanžel,se cukl,už když Angelina adoptovala dítě první!Ale ten si vzal úplně jinou Angelinu.

Tehdy mluvila o smrti a ráda šokovala.Tetováním,okultismem,láskou k chladným zbraním,vztahy s mnoha muži i lesbickými sklony.Svého prvního manžela,herce Jonnyho Lee Millera,poznala při natáčení Nebezpečné sítě a brala si ho ve dvaceti.Po své druhé svatbě s Byllim Bobem Thorntonem si nechala na paži vytetovat Bylliho celé jméno a na krku nosila lahvičku s pár kapkami jeho krve.Pak ale odjela do Kambodže natáčet jeden z dílů Lary Croft a poznala úplně jiný svět,než v jakém do té doby žila....

Dnes o tomto zlomu mluví jako o zrození."Pamatuji si na den,kdy jsem si uvědomila,že o životě mimo Spojené státy nic nevím,a rozhodla jsem se být lepší,míň sobecký člověk"říká Angelina.Začátkem roku 2001 se obrátila na UNHCR s dotazem,jak by uprchlíkům v postižených oblastech mohla pomoci."Byla jsme strašně nervozní.Přece jen jsem měla pověst rebelky,a v té době jsem jí nepochybně byla,proto jsme se bála,že mě odmítnou,abych nevrhla na celou organizaci negativní světlo"vzpomíná.Ale už v srpnu 2001 ji UNHCR jmenovalo velvyslankyní dobré vůle.
Stejně jako v žádném z rozhovorů z let minulých neopoměla mluvit o sexu nebo smrti,dnes zas ve všech vyslovuje své znepokojení nad osudem uprchlíků a dětí."Práce pro Osn dala mému životu konečně smysl"prohlašuje hrdě.A není důvod jí to nevěřit.Za posledních šest let navštívila oblasti jako Sierra Leone,Pákistán,Kambodža,Thajsko,Keňa,Ekvádor,Namibie,Kosovo,súdánský region Dárfúr,Libanon a další.
Angelinin dosavadní život jsou dva protikladné extrémy.Podaří se jí najít cestu uprostřed?

Každopádně je jasné,že teď je Angelina humanitární pracovnicí a supermamkou,které adoptuje sirotky.A z Brada,s nímž si pořídila první vlastní dítě,tudíž musí být supertáta.
Příběh o tom,kterak se největší fešák Hollywoodu a herečka s největším sex-appealem do sebe zamilovali během natáčení filmu Mr. & Mrs. Smith tak silně,že kvůli jiskrám,které mezi nimi ve filmu létaly,málem chytlo i filmové plátno,znají už děti ve školce.Této pohádce ale stále ještě chybí konec - svatba."Oba už máme s manželstvím zkušenost,takže víme,že to není svatba,co dva lidi spojuje"reaguje Angelina na časté dotazy ohledně sňatku.Možná ale na svatbu změnila názor.Podle amerického magazínu Life & Style se totiž hvězdný pár chystá letost v létě vzít.Obřad by s eměl konat na Bahamách na stejném místě,kde byl rozprášen popel hereččiny zesnulé matky.Marcheline Bertrand zemřela letos v lednu na rakovinu a to,aby si její dcera Brada vzala,prý bylo její poslední přání.Spekuluje se i o tom,že za svatebními přípravy je Bradovo přiznání,Že stále myslí na svou exmanželku Jenifer Aniston.Podle amerického bulváru se nad hvězdnou dvojicí natolik stahovala mračna,ža musela vyhledat odbornou pomoc.Ale znáte to- kde nehřmí,tam se nemůže blýskat na lepší časy

Obrázky v článku:
ang vystupuje z auta

24. dubna 2007 v 15:39 | popinka |  2007

St.John

Angelina vystupuje z auta aby mohla nafotit další fotky pro St.John.
23.dubna 2007.
angie v autě

24. dubna 2007 v 15:14 | popinka |  2007
Angie v autě

Angelina venku v autě v Los Angeles,Californie.
Řekla

23. dubna 2007 v 20:48 | popinka |  Info
"Jsi mladá, jsi opilá, jsi v posteli, máš v ruce nůž a prostě se to stane." (reakce na obvinění, že řeže své partnery nožem!)
"Opravdu mám vedle postele nůž, ale obvykle ho používám na otvírání dopisních obálek."
"Dnes slýchám ze všech stran komplimenty na svoje ústa. Dřív jsem své velké rty nenáviděla. Připadala jsem si jako nějaká příšerka z komiksových seriálů."
"Když jsem se narodila, měla jsem jen velké rty a malou hlavu. Vtipné je na tom to, že mé rty se od té doby vůbec nezvětšily."
"Když někoho milujete hrozně moc, můžete mu samou láskou i zlomit vaz."
"Vždycky jsem nesnášela lidi, kteří byli šťastní a pořád se usmívali. A teď jsem jako oni!"
"Jsem herečka ... člověk, který se rád ukazuje. Třeba na titulních stránkách časopisů. Ano, jsem to já, ale občas nad odvážnějšími obrázky brečím, protože si připadám jako děvka."
"Vždycky když si na něj vzpomenu, nemohu skoro dýchat. Vím, že on je ten pravý. Kdyby náhodou nebyl ten pravý, tak už nikdy nikdo nebude." (o manželovi Billy Bobovi Thorntonovi)
"Jeden pokoj ve svém domě jsem dala celý vyčalounit. Je určen pro ty noční chvilky, kdy chcete jeden druhého samou láskou zabít."
"Nemohu být od něj odloučená příliš dlouho. Až dotočím film Tomb Raider, budu jen s ním a budu sedět a dívat se, jak pracuje." (znovu o svém muži)
"Kdybych načapala svého muže s jinou, nezabila bych ho. Mám ráda jeho děti a ty potřebují otce. Zmlátila bych ho ale do krve."
"Jsem taková záchodová zpěvačka - zpívám jen tehdy, když jsem o samotě anebo když se někomu podaří opít mě v karaoke baru."
"V době, kdy moje kamarádky snily o tom, že budou baletky, já chtěla být upírem."
"Celý můj život zatím nestál za nic. Hollywood je odporné místo, všichni se tu zajímají o špatné věci. Třeba o krásu."
"Dost jsem kouřila, hodně jsem pila, trpěla jsem nespavostí a jako každý normální člověk jsem byla nevyrovnaná."
"Klidně bych někoho zabila! Samozřejmě bych však byla raději, kdybych ten krásný steelfighter s vykládanou rukojetí nemusela nikdy použít."
Jste herečka, se kterou byrády spaly i její fanynky. "Jsem herečka, která by ráda spala s nimi

"Dokud jsem nepotkala Brada, vždycky jsem říkala, že jsem šťastná, že nemusím rodit vlastní dítě. Řekl mi, že na to ale nikdy nepřestane myslet. Později, několik měsíců poté, co přišla k nám domů Zahara, a já jsem viděla Brada s ní a Maddoxem a zjistila jsem, jak moc je miluje, a že to biologické dítě by nebylo v žádném případě hrozba. Tak jsem řekla, chci se o to pokusit," vyprávěla před časem Angelina v rozhovoru o svém partnerovi.
"Chtěla bych si osvojit děti z různých zemí,různého vyznání,etnika a rasy"prohlásila před lety.A svého plánu se drží.

."Pamatuji si na den,kdy jsem si uvědomila,že o životě mimo Spojené státy nic nevím,a rozhodla jsem se být lepší,míň sobecký člověk"říká Angelina
Začátkem roku 2001 se obrátila na UNHCR s dotazem,jak by uprchlíkům v postižených oblastech mohla pomoci."Byla jsme strašně nervozní.Přece jen jsem měla pověst rebelky,a v té době jsem jí nepochybně byla,proto jsme se bála,že mě odmítnou,abych nevrhla na celou organizaci negativní světlo"vzpomíná.

"Jako pro ženu je pro mě velmi důležité mít partnera,který mě ocení především jako matku"říká.

"Hráli jsme si na podlaze s Maddem s autíčky a zničeho nic sám od sebe řekl Bradovi táto!Od té chvíle jsem si byla jistá že chci mít s Bradem rodinu".řekla Angelina.
"Má obětavá oddanost byla spíše k lidem, které jsem neznala, než k mémo manželovi (B.B.T) a to je ponaučení, kterému se musím naučit čelit."


Foto

23. dubna 2007 v 15:38 | popinka
Foto jak se drží Angie & brad za ruce...
Ang & brad
Shiloh z blízka


ang a brad

17. dubna 2007 v 13:38 | popinka |  2007

Ang & Brad

Angelina a Brad v nadřazeném studiu v Hollywoodu,Californie.
Angelina a Brad Pax a Zahara byli v centrální péči o děti(za nepřítomnosti rodičů) v Los Angeles,Californie.

Foto:Rozvrhy hodin

16. dubna 2007 v 18:24 | popinka |  Věci k vytisknutí
Rozvrhy Hodin

Diplom

15. dubna 2007 v 20:12 | popinka
Diplomy za určení místa Angelininy fotky z francouzské pouťi:)
Diplom pro Irmik
Diplom pro kiki


PS:Doufám že se vám líbí:)?

Procházka

15. dubna 2007 v 19:25 | popinka |  2007
Rodinka na zrmzlině
Angelina,Brad a Zahara dostávají zmrzlinu v Los Feliz,Californie.
Foto:Kreslené tetování

15. dubna 2007 v 19:11 | popinka |  Tetování

Kreslené tetování Angeliny

fotky

13. dubna 2007 v 9:38 | popinka |  Novinky
První dvě fotky St.John...:)

tetování

12. dubna 2007 v 14:29 | popinka |  Novinky
Tetování jako Angelina:)Stačí navlíknout triko...

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
St.john

11. dubna 2007 v 17:00 | popinka |  2007
Angelina přidává další St.John
Obrázek “http://media.justjared.com/headlines/2007/04/angelina-jolie-new-st-john-ads.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Zastaví se na krátké povídání .A jí sousto ze sčtvrtku na pátek minulého týdne zatímco byla velká úspěšnost v minulé St.John v Beverly Hills,Kalifornii.S poslednmi fotky Angeliny.

Šedý rukávy,vyzáblí džíny,a boty na podpadku ve čtvrtek,5.duben.

Klasický černý sportovní sako a sukně(s křesťanskými Louboutin botami - cvičky)jsou z pátku,6.dubna.Nemůže se dočkat nový Angeliny St.John.


Foto:Výhra

10. dubna 2007 v 21:05 | popinka
Ceny za soutěž téma pro sáru..Ale jenom o kousek s Irmik protože sára moc nemluvila zrovna o to témati.Ale tak snad někdy příště:);)

Ceny:
Doufám že se líbí:)

krásná fotka

10. dubna 2007 v 20:09 | popinka
Moc hezká fotka a odkad je?:)

Angelinin bratr:"Brad moji sestrou velmi změnil"

5. dubna 2007 v 9:57 | popinka |  Novinky

Angelinin bratr:"Brad moji sestru velmi změnil"

Angelinin bratr James Haven dal rozhovor britskému deníku Grazia.Mluví o jejím vzatu s Bradem Pittem.A proč spolu vycházejí tak dobře.
Obrázek “http://media.justjared.com/headlines/2007/04/angelina-jolie-james-haven.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Na to:"Na pověsti že Angelina řídí Brada"
"Nikdy jsem neviděl nějaký napětí mezi nimi.Dělají všechno společně.To je nesmysl že ona řídí jeho.Mají vyvážený vztah;každý se kontroluje sám.Nikdy jsem neviděl moment kdy je jeden nepříjemný nebo řídí toho druhého."

Na to:"Jak Brad změnil Angelinu"
"Brad moji sestru velmi změnil.Oni mají mezi sebou mimořádné pouto ale né na obvyklou úroveň.Brad je takto silný pro ni;protože ona je velmi zranitelná,on má většinou neuvěřitelnou sílu.Ona říká"Nemohla jsem adoptovat více dětí po Maddoxovi bez něj."

Na to:"Proč jim vztah funguje"
"Ohromná věc na Bradovi a Angelině je,že mají svůj vlastní smysl pro humor a navzájem se dokáží rozesmát.Hovoří o politice a hodně se dohodují a jsou velmi tvůřčí.Společě pracují na projektu.Jestli to mezi nima bude fungovat dále na tento způsob,tak to bude v pohodě."
Obrázek “http://buzznet-00.vo.llnwd.net/media/jj1/2007/04/angelina_brother/angelina-jolie-james-haven-01.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Tajemství Angelinina líčení..

4. dubna 2007 v 17:22 | Popinka |  Jako Angelina

Tajemství Angelinina líčení..


Oči
  • Použijou se oční linky které se protáhnou na konci víčka.
  • Pak malinko zvíraznit oči černo u řasenkou.

Obočí:
  • Obočí má Angie do tzv. stříšky
Pusa
  • Ústa má angelina smyslná a plná tak je občas zvírazní leskem občas i rudou rtěnkou vyjmečně jinak.
Obličej
  • Angelina samozřejmně jako každá celebrita použí make-up.Moje ceny

3. dubna 2007 v 18:19
Moje ceny od Irmik jsou moc hezké tak se kdyžtak koukněte;)