Říjen 2008

holywoodský filmový festival

28. října 2008 v 21:32 | popinka |  Novinky
Režisér filmu Changeling Clin Estwood a Angelina Jolie na Hollywood Film Festival's.(Hollywoodský filmový festival)Slavnostní obřad Beverly Hilton hotelu.V pondělí v Californii.

Foto:

Festival-jolie angelina-jolie-hollywood-film-festival-04Festival-jolie angelina-jolie-hollywood-film-festival-02Festival-jolie angelina-jolie-hollywood-film-festival-05Festival-jolie angelina-jolie-hollywood-film-festival-06Festival-jolie angelina-jolie-hollywood-film-festival-07Festival-jolie angelina-jolie-hollywood-film-festival-03Festival-jolie angelina-jolie-hollywood-film-festival-01
Festival-jolie angelina-jolie-hollywood-film-festival-09Festival-jolie angelina-jolie-hollywood-film-festival-13Festival-jolie angelina-jolie-hollywood-film-festival-10Festival-jolie angelina-jolie-hollywood-film-festival-12Festival-jolie angelina-jolie-hollywood-film-festival-14Festival-jolie angelina-jolie-hollywood-film-festival-08Festival-jolie angelina-jolie-hollywood-film-festival-11Festival-jolie angelina-jolie-hollywood-film-festival-15

Citát měsíce

26. října 2008 v 22:26 | popinka |  Na blog
Hlasujte!

Zajímavosti o dvojčatech!

26. října 2008 v 22:18 | popinka |  Novinky
Zajímavosti o dětech!

 • Podle dat nasbíraných časopisem "People" si týdeník s fotkami Angelina a Brada s dětmi koupilo 2,6 miliónů lidí, když normálně se prodá 1,5 miliónů kusů (nepočítají se ale předplatitelé).
 • Na webové stránce, kde se fotky po vydání čísla ihned objevily navštivilo 6 miliónů lidí během 24 hodin, když normálně tento web navštěvuje 8,8 miliónů lidí za měsíc.
 • Fotky se šířily nejrychleji a dosáhly 4.místa, kam se zařadily za fotky po 11.září a smrti Princezni Diany a presidenta Johna F. Kennedyh

 • Synové Angeliny a Brada vždy končí na X..(Know,Pax,Maddox).V tom bude nějaký význam;)

Angelina v Afganistánu

26. října 2008 v 22:02 | popinka |  Novinky
Angelinina návštěva v Afganistánu.

video:

Love is all there is - Utajená svatba

25. října 2008 v 20:59 | popinka |  Filmografie - Filmography
Love is all there is - Utajená svatba

 • Natočeno roku:1996
 • Žánr:Komedie,Romantický
 • Režie:Joseph Bologna,Reneé Taylor
 • Délka filmu:120 minut

Postavy:
Lainie Kazan - Sadie Capomezzo
Joseph Bologna - Mike Capomezzo
Larry Romano - Waiter #1
Edith Fields - paní Frederico
Angelina Jolie - Gina Malacici

Děj:
Moderní převyprávění příběhu Romea a Julie zasazebné do prostředí Bronxu. Cappamezzovi, majitelé menší hospůdky, jsou ve většných sporech s bohatými Malacicisovými,majiteli luxusní italské restaurace. Všechno se ještě zhorší, když se syn Cappamezzových zamiluje do dcery Malacicisových.

Foto z natáčení:
---

Foto z fimu:

Plakáty:

Video:

new foto

22. října 2008 v 18:59 | popinka
 • Nově přidané fotky z W Magazínu(2008).Fotil je sám Brad Pitt pro tento magazín.ZDE
 • A přidáno dalších 29 fotek do složky tiskové konference.Z New Yorku k filmu Changeling ZDE

diskuze

19. října 2008 v 18:18 | popinka |  Novinky
Angelina mluví během mezinárodní diskuze práv.V New Yorku v pátek.

Foto
Jolie-justice AP081017020090Jolie-justice 2Jolie-justice AP081017017781Jolie-justice 1Jolie-justice AP081017017799Jolie-justice AP081017020116Jolie-justice AP081017020124
Jolie-justice AP081017020132Jolie-justice AP081017020306Jolie-justice AP081017020322

Video:

New

19. října 2008 v 18:09 | popinka

Focení k filmu Changeling.17.10. 2008.S režisérem Clinem Eastwoodem,s manželkou Dinou a dcerou Morgan (11).

"Dina a Morgan chtějí určitě vidět dvojčata."řekl Clint Angie během focení.Další adopce?

18. října 2008 v 15:05 | popinka |  Novinky
Angelina chce adoptovat děti až ude dvojčátům půl roku.

"To závisí na tom, že nemůžete začít s celým procesem dříve, než bude nejmladším dětem šest měsíců, aby člověk pochopil, jak se nová rodina usadila, a poznal, co je schopen vstřebat... Myslím, že je to docela chytré," prohlásila Angelina.

K plánované adopci se přiznala v americkém televizním pořadu Today moderátorovi Mattu Lauerovi.

"Máme tolik dětí, že je vůbec neohromuje, když k nám domů přijdou další děti," dodala Angelina k tomu, že první potomci na nové přírůstky nežárlí.

"Maddox je jako profesionální starší brácha, už si to zažil několikrát. Připravujeme je na to. Mluvíme s nimi o tom. Věděli, že to přijde, a všichni jsou v úžasném věku, kdy je to nijak neohrožuje. Jsou dost nezávislí na to, že nepotřebují pořád maminku a tatínka, a jsou si schopni hrát s ostatními dětmi. Hrají si s nimi, mění jim plínky a převlíkají je," pochvalovala si matka šesti dětí.

Foto z pořadu Today:
Angelina-today angelina-jolie-today-show-02Angelina-today angelina-jolie-today-show-03Angelina-today angelina-jolie-today-show-01Angelina-today angelina-jolie-today-show-04Angelina-today angelina-jolie-today-show-05Angelina-today angelina-jolie-today-show-06Angelina-today angelina-jolie-today-show-07
Angelina-today angelina-jolie-today-show-09Angelina-today angelina-jolie-today-show-10Angelina-today angelina-jolie-today-show-08


forum

13. října 2008 v 20:43 | popinka
 • Dělám forum na blog samozřejmně ještě není hotové.Ale už se můžete registrovat dávám to sem rozpracované proto abych věděla jaký je o to zájem.Můžete se spolenčně seznamovat.Uděláte dobrou věc když se zaregistrujete;)


W Magazine

11. října 2008 v 23:01 | popinka |  Novinky


Angelina v W Magazínu o svých dětech,o příteli Bradovi,o otm že nechtěla mít vlastní děti..

Zde jsou nějaký otázky z časopisu people.


"Věděla jsem, že by nikdy mezi nimi nedělal rozdíl. To mi dodalo klidu a jistoty. Mám dojem, že jsem na něj jen tak koukala a milovala ho a prostě se otevřela té možnosti. Najednou jsem to chtěla. Je to něco, co se nedá vysvětlit,"

(O Bradovi):"Myslím, že jednou z životních změn, které se mu povedly, tedy jednou z mnoha, je, že jsem vůbec nikdy nechtěla být těhotná. Nikdy jsem neměla pocit, že je to dobrá věc, kterou bych měla udělat," tvrdila třiatřicetiletá šestinásobná matka magazínu W.


"Jsem s mužem, kterému nevadí dívat se na mé tělo. Připadá mu ještě krásnější než předtím díky tomu, co stvořilo,"

Foto z W Magazínu.Jsou v blbé kvalitě.Až najdu lepší hned je sem dám;)Určiě jich bude víc.V lepší kvalitě budou asi opravdu krásný.

Video:

Rozhovor s Angelinou

9. října 2008 v 19:43 | popinka |  Novinky

1.Rozhovor s Angelinou po porodu dvojčat.

Je pro ně takřka nemožné mít chvilku času jeden na druhého, aniž by je některé z jejich šesti dětí nerušilo.
"I když zavřeme dveře, děti přicházejí a klepou," dodává Jolie.

"Často se chceme třeba po dlouhém dni s Bradem společně vykoupat, sednout si a popovídat si, ale děti přijdou a chtějí nám skákat do vany."

Na otázku, jestli děti nějak ovlivnily její svatební plány, řekla Angelina odevzdaně: "Na to se budete muset zeptat Brada." Současně však tvrdí, že má z potomků velikou radost. "Je to hodně práce, ale také velká zábava. Děti spolu navazují krásné vztahy. Spolupracují a krásně se chovají k nejmenším."

"A samotná dvojčata jsou prostě báječná. Leží vedle sebe a začínají se hodně usmívat. Knox vypadá dost jako Brad a Vivienne zase jako já. Začínají se v nich projevovat různé osobnosti. Knox je takový uvolněnější a Vivienne zas trochu hlasitější. Mám ohromné štěstí, že se každý den probudím a mám kolem sebe lidi, na kterých mi záleží ze všeho nejvíce," dodala Jolie.

Angelina se poprvé od porodu dvojčátek objevila na veřejnosti v pátek v New Yorku. Na premiéře filmu Changeling (Výměna) oslnila přítomné svou krásnou postavou.


Na akci nechyběl její přítel Brad Pitt a režisér Clint Eastwood. Ten při této příležitosti prohlásil, že je snadné přehlédnout Angelinin talent, a to kvůli její kráse. Jolie je podle něj totiž "nejnádhernější na této planetě".


VIDEO: Angelina Jolie na premiéře filmu Changeling


letiště

9. října 2008 v 18:56 | popinka |  Novinky
Angelina,Brad a jejich všechni děti včetně dvojčat Knox a Vivienne.Letěli zpět domů do Franci.ve středu na leišti ve Francii.

Angelina a Brad byli viděni jak se k sobě přitulují. Ve úterý odpoledne v New Orleans.Romance i po šesti dětech.

Foto:
Brad-angie-twins brad-angelina-take-twins-out-02Brad-angie-twins brad-angelina-take-twins-out-03Brad-angie-twins brad-angelina-take-twins-out-01Brad-angie-twins brad-angelina-take-twins-out-04Brad-angie-twins brad-angelina-take-twins-out-05Brad-angie-twins brad-angelina-take-twins-out-06Brad-angie-twins brad-angelina-take-twins-out-07
Brad-angie-twins brad-angelina-take-twins-out-09Brad-angie-twins brad-angelina-take-twins-out-10Brad-angie-twins brad-angelina-take-twins-out-08Brad-angie-twins brad-angelina-take-twins-out-11

ubytování

8. října 2008 v 20:09 | popinka |  Novinky
Angelina,brad a jejich synové Pax a Maddox.Navšítivli ubytování Lower Ninth Ward.V New Orleans v úterý odpoledne.

Včera Brad prohlásil,že jeho příjem Make It Právo nadace zvyšuje dostatek peněz na výstavbu 90 domů.Kvůli urikáně Katrina v New Orleans.

Foto:

Angelina-ward brad-angelina-lower-ninth-ward-06Angelina-ward brad-angelina-lower-ninth-ward-05Angelina-ward brad-angelina-lower-ninth-ward-03Angelina-ward brad-angelina-lower-ninth-ward-01Angelina-ward brad-angelina-lower-ninth-ward-02Angelina-ward brad-angelina-lower-ninth-ward-04Angelina-ward brad-angelina-lower-ninth-ward-08
Angelina-ward brad-angelina-lower-ninth-ward-07Angelina-ward brad-angelina-lower-ninth-ward-09Pitt-snuggle brad-pitt-angelina-jolie-snuggle-02Angelina-ward brad-angelina-lower-ninth-ward-10Pitt-snuggle brad-pitt-angelina-jolie-snuggle-01Pitt-snuggle brad-pitt-angelina-jolie-snuggle-03Angelina-ward brad-angelina-lower-ninth-ward-11
Pitt-snuggle brad-pitt-angelina-jolie-snuggle-08Pitt-snuggle brad-pitt-angelina-jolie-snuggle-04Pitt-snuggle brad-pitt-angelina-jolie-snuggle-07Pitt-snuggle brad-pitt-angelina-jolie-snuggle-05Pitt-snuggle brad-pitt-angelina-jolie-snuggle-06Pitt-snuggle brad-pitt-angelina-jolie-snuggle-09Pitt-snuggle brad-pitt-angelina-jolie-snuggle-10
Pitt-snuggle brad-pitt-angelina-jolie-snuggle-12Pitt-snuggle brad-pitt-angelina-jolie-snuggle-13Pitt-snuggle brad-pitt-angelina-jolie-snuggle-11Pitt-snuggle brad-pitt-angelina-jolie-snuggle-14Pitt-snuggle brad-pitt-angelina-jolie-snuggle-15

procházka

7. října 2008 v 20:03 | popinka |  Novinky
Angelina s dětmi Paxem,Zaharou a Shiloh na procházce po Francoouzské čtvrti.V New orleans,Lousiana v pondělí.

Foto:

Jolie-cheetos jolie-pitts-cheetos-family-07Jolie-cheetos jolie-pitts-cheetos-family-02Jolie-cheetos jolie-pitts-cheetos-family-03Jolie-cheetos jolie-pitts-cheetos-family-01Jolie-cheetos jolie-pitts-cheetos-family-04Jolie-cheetos jolie-pitts-cheetos-family-05Jolie-cheetos jolie-pitts-cheetos-family-06
Jolie-cheetos jolie-pitts-cheetos-family-09Jolie-cheetos jolie-pitts-cheetos-family-10Jolie-cheetos jolie-pitts-cheetos-family-08Jolie-cheetos jolie-pitts-cheetos-family-11Jolie-cheetos jolie-pitts-cheetos-family-12Jolie-cheetos jolie-pitts-cheetos-family-13Jolie-cheetos jolie-pitts-cheetos-family-14
Jolie-cheetos jolie-pitts-cheetos-family-16Jolie-cheetos jolie-pitts-cheetos-family-17Jolie-cheetos jolie-pitts-cheetos-family-15

spřátelení

6. října 2008 v 20:04 | popinka
 • Nově spřátelené dva blogy(Na konci) ZDE

Tetování

5. října 2008 v 19:24 | popinka |  Novinky
Angelina má doděláné tetování na paži.Toto tetování představuje Čísla se zeměpisnou délkou a šířkou rodiště Ang dětí.Má přidáne dvojčata Knoxe a Vivienne.

Zahara - Etiopie
Maddox - Kambodže
Shiloh - Nambie
Pax - Vietnam
Knox Leon - Francie
Vivienne Marcheline-francienově

5. října 2008 v 18:42 | popinka |  Novinky
 • Nově přidaná v galerii TISKOVÉ KONFERENCE složka Changeling
 • Starší konference v Cannes,Francie 20.května 2008
 • Nejnovější konference New York 3.října 2008

 • Nově přidána v galerii photoshoots-Modeling složka Chris Floyd

premiéra,odchod z hotelu

5. října 2008 v 10:31 | popinka |  Novinky
Angelina a Brad během premiéry nového filmu The Changeling.Byl to 46 New Yorkský festival.V Ziegfeld Theater v sobotu.(New York).

Foto:

Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-18Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-14Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-11Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-17Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-13Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-16Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-12
Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-20Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-24Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-21Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-22Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-23Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-15Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-19
Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-28Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-26Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-27Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-25Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-26Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-29Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-27
Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-31Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-32Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-30bPitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-33bPitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-34Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-35Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-36
Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-42Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-39Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-41Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-37Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-40Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-38Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-43
Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-45Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-46Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-44Pitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-47bPitt-whisperer brad-pitt-whisperer-angelina-jolie-48

Brad a Angelina v černém opustějí jejich hotel kvůli sobotní noci.Angelina čekala na slavnostní uvítání nového filmu The Changeling.

Foto:

Brad-blackout brad-angelina-black-out-02Brad-blackout brad-angelina-black-out-01Brad-blackout brad-angelina-black-out-03Brad-blackout brad-angelina-black-out-04Brad-blackout brad-angelina-black-out-05Brad-blackout brad-angelina-black-out-06Brad-blackout brad-angelina-black-out-07
Brad-blackout brad-angelina-black-out-08Brad-blackout brad-angelina-black-out-10Brad-blackout brad-angelina-black-out-09Brad-blackout brad-angelina-black-out-11Brad-blackout brad-angelina-black-out-12

Na nákupech

4. října 2008 v 22:39 | popinka |  Novinky
Angelina se svýma třemi dětmi v obchodě Lee´s Art Shop.V Manhattanu v sobotu odpoledne.S Maddoxem,Paxem a Zaharou.

Foto:


Jolie-lees angelina-jolie-lees-art-shop-04Jolie-lees angelina-jolie-lees-art-shop-07Jolie-lees angelina-jolie-lees-art-shop-02Jolie-lees angelina-jolie-lees-art-shop-06Jolie-lees angelina-jolie-lees-art-shop-03Jolie-lees angelina-jolie-lees-art-shop-05Jolie-lees angelina-jolie-lees-art-shop-01
Jolie-lees angelina-jolie-lees-art-shop-14Jolie-lees angelina-jolie-lees-art-shop-08Jolie-lees angelina-jolie-lees-art-shop-13Jolie-lees angelina-jolie-lees-art-shop-10Jolie-lees angelina-jolie-lees-art-shop-12Jolie-lees angelina-jolie-lees-art-shop-09
Jolie-lees angelina-jolie-lees-art-shop-11Jolie-lees angelina-jolie-lees-art-shop-17Jolie-lees angelina-jolie-lees-art-shop-16Jolie-lees angelina-jolie-lees-art-shop-15