Leden 2011

MJP & MCCC Organizace

31. ledna 2011 v 22:34 Organizace
MJP & MCCC Organizace
Obě dvě organizace byly založeny Angelinou po adopci Maddoxe, a obě nesou jméno Maddoxe v názvu. Angie tuto organizaci nadále podporuje finančně.
Maddox Jolie-Pitt Project

Organizace se zabývá pomocí stavěním škol a opravou silnic, poskytuje zdravotní potřeby a podporuje menší organizaci o sto lidech, kteří se starají o místní okolí ohrožené minami. Tato organizace spadá pod WildAid a byla založena roku 2003. Soustředí se na severozápadní region Kamodži, Samlaut. Je to místní veřejný projekt, který podporuje okolní vesnice a přírodu.

Maddox Chivan Children's Centre

Tato organizace má sídlo ve městě Phnom Penh a stará se přes dvěstě dětí s HIV nebo AIDS a spadá pod kambodžskou nemocnici. Díky denaci Angeliny Jolie, CHC (Cambodian Health Committee) mohla otevřít v únoru 2006 nový projekt nazvaný zkratkou MCCC. Projekt se soustředí na děti, jejichž životy jsou ovlivněny nemocí AIDS. Díky tomuto projektu, životní standard lidí se zlepšil. Děti s tímto onemocněním většinou nemohou chodit do škol, jsou straněny civilizace, musejí se starat o své nemocné, většinou také nakažené, rodiče a nebo dokonce i pracovat. Díky tomuto projektu ale dostávají veškerou podporu.

Playing by Heart - Srdce ti napoví - Podoby lásky

31. ledna 2011 v 22:23 Filmografie - Filmography

Playing by Heart - Podoby lásky

po

 • Natočeno: 1998
 • Žánr: Drama,Komedie,Romantický
 • Režie: Williard Carroll
 • Délka: 121 min.
Postavy:
Angelina Jolie - Joan
Dennis Quaid - Hugh
April Grace - Valery
Patricia Clarkson - Allison

Děj:
Herečka Joan se právě rozešla s přítelem. Gracie už ani nedoufá, že by se její manželství mohlo změnit k lepšímu. Tyto a další postavy však něco spojuje a není to jen štěstí, láska, bolest, smrt a naděje, o nichž tento zajímavý film vypráví.

Foto z filmu:

Foto z natáčení:
---

Plakáty:

Video:

Playing God - Ruce od krve

31. ledna 2011 v 21:40 Filmografie - Filmography

Playing God - Ruce od krve

ruce

 • Natočeno: 1997
 • Žánr: Drama,Kriminální,Thiller
 • Režie: Andy Wilson
 • Délka: 94 min.

Postavy:
David Duchovny - Dr. Eugene Sands
Timothy Hutton -Raymond Blossom
Angelina Jolie - Claire
Peter Stormare - Vladimir

Děj:
Eugene Sands je chirurg, kterému drogy zničily život. Ten při jedné barové rvačce zachrání život zraněnému muži, který se do nemocnice rozhodně nepotřeboval dostat. Tímto činem na sebe upozorní šéfa místního podsvětí a ten si ho najme jako svého osobního lékaře. Od té doby se Eugene začne stále více zaplétat do osidel zločinu, ze kterých se nelze vymanit. A když navíc zjistí, že ho silně přitahuje krásná šéfova milenka začne mu jít o krk.

Foto z Filmu:

Foto z natáčení:
---

Plakáty:

Video:


Hell‘s Kitchen - Zločin a trest v New York City

31. ledna 2011 v 19:24 Filmografie - Filmography

Hell's Kitchen - Zločin a trest v New York City

zlocin

 • Natočeno: 1998
 • Žánr: Drama,Kriminální
 • Režie: Tony Cinciripini
 • Délka filmu: 100 min

Postavy:
   Rosanna Arquette - Liz McNeary
William Forsythe -  Lou Reilly
Angelina Jolie - Gloria McNeary
Mekhi Phifer - Johnny Miles

Děj:
Skupina teenagerů se zaplete do obchodu s drogami, který však nevyjde a pro většinu z nich je osudný včetně Haydena, kterého nešťastnou náhodou zabije Patty. Myslí si, že Johny je mrtvý a proto na něj svede vinu a zalže Johnyho dívce, Glorii, že to byl právě on, kdo zabil jejího bratra Haydena. 5 let poté je Johny propuštěn z vězení. Gloria, která nyní chodí s Pattym, chce pomstít smrt svého bratra. Přemluví proto Pattyho, aby jej zabil..

Foto z filmu:

Foto z natáčení:
---

Plakáty:

Video z filmu:Cizinec

31. ledna 2011 v 15:05 2011
Pro tak ambiciózní projekt, kterým tahle bezmála dvoumiliardová koprodukce touží být, musí být efekt "šeď a nuda" horší zpráva, než kdyby byl označován za propadák roku.
Vždyť režisér Florian Henckel von Donnersmarck, mimochodem autor velmi osobitých Životů těch druhých, celou dobu dělal všechno proto, aby byl jeho nový snímek mimořádný. Natáčel ho v těch nejmalebnějších (a nejdražších) místech Evropy (Paříž, Benátky), ke spolupráci přemluvil herce, jejichž jména platí za nejlépe prodávané značky (Depp, Jolie) a především - měl "dokonalou" vizi. Věděl přesně, co chce vytvořit, a neustoupil z ní ani o píď.
Paradoxně možná právě tahle umanutost, touha ukázat Hollywoodu, že v Evropě točíme jinak a líp, Cizinci nejdřív podrazila nohy a pak na něj ještě šlápla. Z výsledku tak strašně křičí snaha působit jako něco víc než "obyčejný biják", že je divák o to zklamanější, když nakonec právě jen ten "obyčejný biják" dostane.
gg
Instinkt 2011

31. ledna 2011 v 12:00 Tisk
Instinkt 2011