Únor 2011

Diamantový přívěšek pro Brada

27. února 2011 v 12:25 2011
Angelina Jolie nosívá špery od návrháře Robert Procop.On vytvořil speciální diamantový přívěšek pro Brada Pitta.
Angelina často nosí jeho návrhy na červeném koberci.
Přívěšek který, je cenný šesti číslic, má vyrytý vzkaz pro Brada a jeho styl je podle starověké egyptské amulety,které obsahovali skryté zprávy.
Angelina Jolie a její smaragdové šperky a třpytivé šaty od Armaniho na Zlatém glóbusu byly perfektní.
Jolie,která byla nominována za nejlepší ženský herecký výkon v komedii Tourist za její hlavní roli se může pochlubit, že šperky si navrhla sama.
Angelina se spojila s klenotnickou značkou Asprey založenou soukromým klenotníkem Robertem Procopem, aby vytvořil její náušnice a živý zelený smaragdový prsten, vytvarovaný z červeného zlata, pro styl Angelininy kolekce od Roberta Procopa - Výjimečné klenoty. Veškerý výtěžek z této sbírky bude věnován na Angelininu nadaci Education Partnership for Children of Conflict.
Angelina a Robert Procop.

Liba Taylor

20. února 2011 v 1:31 Jiné..

j
Fotografie pořízené Češkou jménem Liba Taylor. Ta totiž před devíti lety nafotila herečku Angelinu Jolie při jejím pobytu v Africe a momentálně své dílo (včetně Angeliny) vystavuje v Soulu.
Desítky snímků z dílny Liby Taylor představují výběr čtvrstoletí práce této české fotografky působící mnoho let v Londýně pro nevládní organizace a agentury OSN.
Na své první setkání s Angelinou Jolie v Sierra Leone vzpomíná emigrantka z roku 1968 následovně: "Vyzvedli jsme ji tehdy s naším místním řidičem na polorozbořeném letišti Hastings, které se skládalo z jedné přistávací dráhy a jakési polorozbořené chatrče, která nahrazovala odbavovací halu. Neměla jsem tehdy moc představu, kdo Angelina Jolie je, a můj černošský průvodce věděl jenom, že je to nějaká herečka.
"Strávili jsme celé dny cestováním po táborech uprchlíků. Já jsem fotografovala a Angelina Jolie hovořila s obyvateli táborů i s těmi, kteří jim pomáhali. Jejich problémy ji zaujaly a bylo vidět, že s nimi opravdu soucítí. Trávila dlouhé hodiny tím, že poslouchala jejich životní osudy a záhy se rozhodla, že jim chce pomáhat," tvrdí fotografka.
Devět let po zmíněném po náhodném setkání v Africe svedla (prý opět) náhoda obě ženy dohromady v Jižní Koreji. Zatímco Angelina Jolie přijela na místní premiéru svého posledního filmu Salt, Liba Taylor tu už připravovala svou výstau fotografií z Afriky pod názvem "Neviňátka".
Český velvyslanec v Jižní Koreji Jaroslav Olša jr. doufá, že podobně úspěšná bude i v hlavním městě Soulu, kde by se mohla představit ke konci letošního roku. "Angelina Jolie je v Koreji vůbec nejpopulárnější americkou filmovou hvězdou, je tak jenom dobře, že její fotografie z opačné strany světa přitáhnou pozornost jak na problémy Afriky, tak i na tuto českou výstavu."


Fotografie od Liba Taylor:
Další dítě?

20. února 2011 v 1:08 2011

Angelina Jolie  a Brad Pitt údajně rozjeli adopci malé Leah, která pochází z Haiti.

Čtyřletá Leah je sirotek. O rodinu přišla při ničivém zemětřesení.
Podle britského Daily Mirroru se Angelina Jolie do malé Leah zakoukala, když Haiti navštívila v únoru loňského roku. Od té doby je herečka v kontaktu s místními úřady a snaží se vyjednat rychlou adopci. Mnoho organizací (včetně Červeného kříže) ale dohlíží na to, aby adopce i v případě slavné herečky probíhala podle přísných pravidel.

hh

Gia

20. února 2011 v 0:55

Gia

g
TOO BEAUTIFUL TO DIE, TOO WILD TO LIVE"
Příliš krásná,aby umírala.Příliš divoká,aby žila..

  • Natočeno: 1998
  • Žánr: Drama
  • Režie: Michael Cristofer
  • Délka: 120 min.

Postavy:

Angelina Jolie - Gia Marie Carangi
Elizabeth Mitchell - Linda
Louis Giambalvo - Joseph Carangi
John Considine - Bruce Cooper

Děj:
Jedni ji milovali, druzí zatracovali. Neušla však pozornosti nikoho. Supermodelka Gia Marie Carangi začínala jako osobitá, avšak, mírně řečeno, neposlušná kráska. Kariéra mladé rebelky strmě stoupala a přibývající poblouznění ze slávy a peněz si vyžádalo svou první daň. Těžkou
drogovou závislostí její tragédie jen začala... Pozoruhodný životní příběh podle skutečné události.


Foto z filmu:

Foto z natáčení:
---

Plakáty:

Reklamní fotografie:

Fotografie opravdové Gii:
gia

Video:


Nákupy

5. února 2011 v 23:33 2011
Angelina na nákupech s Paxem.Ve středu 19.1.

Jolie-whole angelina jolie pax whole foods