Březen 2011

Rodinka

26. března 2011 v 12:22
Rodina Jolie-Pitt procházeli ulicemi v New Orleans, kde Brad Pitt natáčí svůj nový film Cogan´s Trade. V neděli si však hlavní hrdina a zároveň producent téhle mafiánské krimi komedie vzal volno.(20.března)
Jolie-grocery brad pitt angelina jolie kids grocery shopping 03Jolie-grocery brad pitt angelina jolie kids grocery shopping 01Jolie-grocery brad pitt angelina jolie kids grocery shopping 04Jolie-grocery brad pitt angelina jolie kids grocery shopping 02Jolie-grocery brad pitt angelina jolie kids grocery shopping 05

New Orleans

26. března 2011 v 12:05 2011
Angelina a děti na letišti 18.3. V Pátek,New Orleans.
Jolie-orleans angelina jolie new orleans 04Jolie-orleans angelina jolie new orleans 02Jolie-orleans angelina jolie new orleans 06Jolie-orleans angelina jolie new orleans 05Jolie-orleans angelina jolie new orleans 03Jolie-orleans angelina jolie new orleans 01
Jolie-orleans angelina jolie new orleans 09Jolie-orleans angelina jolie new orleans 08Jolie-orleans angelina jolie new orleans 11Jolie-orleans angelina jolie new orleans 10Jolie-orleans angelina jolie new orleans 07

Itálie,Verona

16. března 2011 v 13:03 Ang domy
Nové sídlo rodiny Jolie - Pitt v Itálii,Verona.
Prý trvalo pouhých deset minut, než realitní agentce oznámili, že ho berou. Předtím už si prohlédli další dva domy v téhle oblasti. Šestnácti pokojová vila ve stylu benátského architekta Andrea Palladiana, rozprostírající se v pohoří Valpolicella, je zkrátka doslova uchvátila.
Do písmene U postavený zámek se skládá z hlavní budovy, levého a pravého křídla. Jeho rozloha je neuvěřitelná, téměř pět a půl tisíce čtverečných metrů. Uvnitř naleznete patnáct ložnic, sedm koupelen a dva obrovské sály pro pořádání recepcí. Chybět samozřejmě nemohou dva bazény, několik posiloven, samozřejmě jacuzzi a kino. Obrovské jsou i stáje pro koně.
Foto:

Tetování jako tapeta..

16. března 2011 v 11:52 Tetování
Tetování jako tapeta
imagebam.com

Angelina režisérka

16. března 2011 v 11:14 2011
Angelina podepsala smlouvu s United Talent Agency,které jí budou reprezentovat jako spisovatelku a režisérku.

"Angelina má zřetelný a odlišný tvůrčí hlas.Po přečtení její práce a ukázky části jejího filmu zdá se,že je režisérka.Jsme si velmi jistý, že může vstoupit do práce v režii a nový a nebyčejný krok v její úspěšné kariéře."řekl UTA partner Rich Lubeck.

Herečka nedávno předvedla svůj nový film v Bosně.Film je o válce v Bosně.Údajně o únosu žen.


další děti?

6. března 2011 v 22:27 2011


Zatímco jiné maminky by lomili rukama už nad třemi dětmi, Angelina Jolie nemá problém prohlásit, že ona spolu s Bradem ještě neskončila, pokud jde o děti. A to ať už formou adopce nebo staromódního způsobu. Samozřejmě je to hlavně tím, že jiné maminky ani nemají tolik chův a peněz.
Pro "Larry King Live" ve středu řekla Jolie, že sice "v tomto okamžiku nemají žádné plány" s Bradem doplnit k šesti dětem sedmé, ale přiznala: "Nicméně jsme vždy otevřeni takové myšlence."
Pár se v tomto období snaží naučit děti udržet na uzdě, když je fotografují. "Nesnažíme se je dostat do středu pozornosti, spíše se je snažíme naučit skrývat se před paparazzi. A když na ně už zaměřili objektivy: "Musíme se mile usmát a říct jim:, Nebojte se, to není nic děsivé. Oni nás chtějí prostě fotit." Jedinou věc, kterou můžete jako rodič udělat, je ujistit děti, že to pro ně není žádná hrozba, pokud tomu se stačí usmívat, aby necítili nic negativního".


Libye

6. března 2011 v 20:48 2011
Angelina Jolie v Afghanistánu
Angelina v Afghanistánu ve středu 2.3.
Přijela po třech letech od poslední návštěvy Kábulu. V oblasti strávila dva dny a setkávala se především s dětmi, pak podpořila dívčí školu, kterou sama financovala. Hovořila také s uprchlíky, kteří se do Afghánistánu vracejí po porážce Tálibánu.
"Je třeba zaměřit se na reintegraci a to neznamená, že tu jen postavíme stany, ale také že zajistíme vodu, práci, školy pro děti a lékařskou pomoc," prohlásila Angelina
"My se nechceme ohlížet zpět a nalézat jejich úmrtí v našich myšlenkách" říká o současné době v Kábulu.